Inglot – What a spice

Codzienny makijaż ze szczyptą pikanterii? Teraz to możliwe, dzięki nowej, zmysłowej kolekcji INGLOT, pełnej ciemnych pasteli, czekoladowych brązów oraz głębokich czerwieni. Wśród szerokiej gamy produktów i kolorów znajdzie się coś zarówno dla osób chętnie podkreślających usta, jak i dla tych, które stawiają na makijaż oczu.

Odważ się i już dziś przypraw nieco swój wygląd!

Nową kolekcję pokochasz dzięki mocno napigmentowanym, niezwykle aksamitnym i wyrazistym kolorom. Dzięki nim, startując od makijażu bazowego, w zaledwie kilka chwil wyczarujesz prawdziwie pikantny look, na widok którego wszyscy wykrzyczą: What a Spice!

Produkty tworzące tę kolekcję idealnie ze sobą współgrają, ale także sprawdzają się samodzielnie w makijażu każdego miłośnika makeupu. Ich doskonała formuła sprawia, że cienie znakomicie się blendują, aksamitnie matowe pomadki zachowują trwałość na wiele godzin, a precyzyjne konturówki perfekcyjnie podkreślają kształt ust. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkty tworzące tę wyjątkową kolekcję dopełnią makijażu osób o każdym typie urody oraz w każdym wieku.

What a Spice! to kolekcja pełna jasnych, neutralnych kolorów, a także wyrazistych, odważnych odcieni. Idealna na jesień, a dzięki swojej różnorodności doskonale sprawdzi się także o innych porach roku. Produkty What a Spice! niewątpliwie dodadzą pikanterii każdemu makijażowi i sprawią, że wyrazisz siebie i poczujesz się przy tym wyjątkowo!

Kolekcję What a Spice! tworzą:

  • 10 cieni do powiek Freedom System Matte,
  • 10 pomadek do ust Matte,
  • 5 konturówek do ust Colour Play.