Kryolan Professional Make-up

Jest tylko jeden prawdziwy, profesjonalny twórca makijażu. Jest tylko jeden Kryolan.

Firma Kryolan zaopatruje branżę filmową, teatralną oraz telewizyjną od ponad 70 lat, co czyni z nas jedną z pierwszych marek w branży profesjonalnego makijażu. W naszej ofercie znajduje się ponad 16,000 produktów i akcesoriów do makijażu bardzo wysokiej jakości.

Chemicy firmy Kryolan pierwsze receptury opracowywali w Berlinie przez ponad sześć dekad. Na przestrzeni tych lat stworzyli produkty profesjonalne o bardzo bogatej gamie kolorystycznej, które nadal są udoskonalane. W chwili obecnej dysponujemy 750 odcieniami w przeróżnych, intensywnych barwach. Nasze produkty używane są w ponad 80 krajach na całym świecie.

Nasi wykwalifikowani chemicy nieustająco poszukują nowych receptur oraz surowców o wyjątkowych właściwościach. Zabiegi te mają na celu poszerzenie serii Dermacolor, której innowacyjność przyciąga uwagę dermatologów klinicznych z całego świata.

Profesjonalna różnica

To, co wyróżnia firmę Kryolan od innych profesjonalnych marek makijażu, to nasza wyjątkowa dbałość o satysfakcję potencjalnych klientów. Robimy wszystko, aby zaspokoić potrzeby artystów makijażu pracujących w każdym sektorze branży, np. produkty używane do wykonania makijażu teatralnego muszą charakteryzować się wyjątkową trwałością. Staramy się sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom tej branży.

  • nasze produkty doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach scenicznych, jak również w produkcjach filmowych, które wykorzystują kamery o wysokiej rozdzielczości HD,
  • wszystkie nasze produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością i są przyjazne dla skóry,
  • każda formuła jest mocno napigmentowana, dzięki czemu charakteryzuje się intensywnością barwy,
  • używamy składników o najwyższej jakości, aby były kompatybilne ze skórą,
  • gwarantujemy ciągłość w kolorystyce, co w praktyce oznacza stałą dostępność danego koloru,
  • nasza marka oferuje najwyższy stopień jakości bezpieczeństwa oraz niezawodności produktów, przez co jest perfekcyjna dla profesjonalnego środowiska,
  • większość naszych produktów jest również przeznaczona do użytku codziennego.

Nasze doświadczenie kliniczne

Zawsze dążyliśmy do tego, aby nasze produkty były swoistymi dziełami sztuki. Surowce, których używamy wyróżniają się najwyższą jakością. Dążymy do tego, aby przewyższały wymagania stosowane wobec kosmetyków.

Naszym celem jest osiągnięcie wyjątkowych standardów jakości. Właśnie dlatego współpracujemy z wiodącymi dermatologami i na bieżąco prowadzimy testy kliniczne, aby zapewnić doskonałą zgodność ze skórą.

Chcemy podkreślić z całą stanowczością, że zawsze odmawiamy testowania naszych produktów na zwierzętach. Żaden produkt firmy Kryolan nie został przetestowany na zwierzętach.

Pod względem technologicznym jesteśmy w czołówce. Aby zapewnić trwałość kolorystyczną, wykorzystujemy w naszych laboratoriach spektrometr, za pomocą którego dokonujemy pomiarów i monitorujemy odcienie skóry z perfekcyjną precyzją.