Lekcje makijażu w Szczecinie

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie w klimacie kosmetyków.

Nauczę Ciebie, jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Jak podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta. Jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości oraz jak odmłodzić się makijażem. Przedstawię triki umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs, powiększenie ust.

Zastanawiasz się jak podkreślić walory swojej urody lub jak ukryć pewne niedoskonałości? Zapraszam na indywidualną lekcję makijażu, na której udzielę odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące makijażu i kosmetyków.

Możemy korzystać z Twoich kosmetyków i narzędzi do wykonywania makijażu – sprawdzę, czy są odpowiednio dobrane do Twojej urody, podpowiem jak najlepiej je wykorzystać. Nauczę Ciebie makijażu jaki widziałaś w kolorowym magazynie czy w internecie – wykorzystamy Twoje kosmetyki i/lub moje materiały, które będą do Twojej dyspozycji.

Jak przebiega lekcja makijażu?

Lekcja makijażu to usługa stworzona pod Klientkę. To od Ciebie zależy, ile czasu chcesz poświęcić na dany rodzaj makijażu – możemy poświęcić 100 % czasu na makijaż dzienny, albo podzielić czas lekcji na makijaż do pracy i makijaż biznesowy. Przekażę Tobie swoją wiedzę, a Ty po spotkaniu będziesz potrafiła własnoręcznie wykonać przećwiczone przez nas rodzaje makijażu.

Jeśli zależy Tobie na nauce makijażu dziennego możemy poświęcić mu 100 procent uwagi. Jeśli chciałabyś wykonywać różne wariacje na temat smoky eye nauczę Cię tego. Perfekcyjna linia tuż nad rzęsami? Makijaż do pracy, makijaż wieczorowy. Nauczę Cię tego i obiecuję, że po spotkaniu będziesz umiała to wszystko wykonać własnoręcznie. Nie ma żadnej tajemnicy w wykonywaniu makijażu. Należy poznać swoją twarz, pewne zasady i posiadać właściwe narzędzia. Oto cała filozofia!

Lekcja rozpoczyna się prezentacją kosmetyków i narzędzi do makijażu oraz wraz z krótkim opisem ich zastosowania. Ponieważ lekcja opiera się głównie na praktyce niemal od razu przechodzimy do malowania. Zasady malowania oczu oraz sposoby łączenia cieni na powiekach prezentuję na szkicu oka na papierze. Dzięki temu łatwiej zrozumieć gdzie powinien znaleźć się odpowiedni cień, który wymodeluje powiekę.

Podczas lekcji wykonujemy ok. 4-7 różnych makijaży. Lekcja trwa ok. 3 godzin. Oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie odcienie i konsystencje kosmetyków. Dobierany jest odcień podkładu, różu, bronzera, najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju triki i sztuczki stosowane przez wizażystów na całym świecie. Oprócz wiedzy praktycznej po spotkaniu otrzymasz także skrypt Professional Correction Analysis, w którym znajdziesz informacje niezbędne do malowania się w domu oraz wiele dodatkowych propozycji makijaży. Otrzymasz również listę zakupów, którą przygotujemy wspólnie na podstawie materiałów z których korzystałaś podczas lekcji. Udowodnię Ci, że Twoja kosmetyczka nie musi pękać w szwach. Wystarczy kilka doskonale dopasowanych kosmetyków by codziennie stworzyć coś pięknego.

Oprócz malowania pokaże Ci jak poruszać się po świecie kosmetyków kolorowych. Jak w przyszłości je kupować, na co zwracać uwagę. Powiem którymi kosmetykami nie warto zawracać sobie głowy.