Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to rodzaj makijażu okolicznościowego, w którym można pozwolić sobie na mocniejsze podkreślenie oczu i/lub ust.

Makijaż wieczorowy wykonuje się na specjalną okazję. Ważnym etapem w tym makijażu jest konturowanie twarzy. Przy sztucznym oświetleniu twarz wygląda na „płaską” dlatego by osiągnąć pożądany efekt konieczne jest stosowanie bronzera i rozświetlaczy. Przygotowując taki makijaż należy pamiętać, że musi być dostosowany do pory dnia i miejsca, w jakim zamierzamy się w nim pokazać. Sztuczne oświetlenie czy światło świec pochłaniają wręcz kolory, dlatego w makijażu wieczorowym opieramy się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Z pomocą przychodzą cienie na powiekach – bardziej błyszczące i satynowe, z drobinkami odbijającymi światło. Sztuczne rzęsy, w postaci kępek bądź też rzęsy na pasku, dopełniają makijaż oka w wieczorowym wydaniu

Makijaż na wieczór

Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego. W wieczorowej wersji makijażu powinniśmy skupić się na uwydatnianiu naszych zalet. Pamiętajmy, że makijaż wieczorowy to kluczowy element naszej kreacji, w którym śmiało można pozwolić sobie na nutę ekstrawagancji i szaleństwa.

Pani Daria w makijażu wieczorowym – przed i po.

Pani Klaudia ze Szczecina – makijaż wieczorowy – przed i po.

Pani Dagmara – gotowa na zabawę weselną – przed i po.

Pani Agata – makijaż na wieczór

Piękna Pani Jolanta gotowa na wesele

Poniżej prezentuję kilka przykładów wykonanych przeze mnie makijaży na wieczór:

Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy
Kolejny makijaż wieczorowy w Szczecinie
Makijaż wieczorowy

Mój najnowszy makijaż wieczorowy – na zdjęciu gotowy makijaż.

Gotowy makijaż wieczorowy.
Makijaż wieczorowy.