Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to doklejenie rzęsy sztucznej do rzęsy naturalnej. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Na jedno oko przyklejane jest kilkadziesiąt rzęs. Uzyskany efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się około od 3 do 4 tygodni. Po tym czasie wskazane jest uzupełnienie ubytków.

Doklejane rzęsy wykonane są z włókien jedwabiu. Oferowane przeze mnie produkty są wodoodporne i nie ulegają zniekształceniom. Moje ogromne doświadczenie w tej dziedzinie to gwarancja idealnego doboru rzęs dla każdej Klientki – dobieram odpowiednią długość, grubość i podkręcenie rzęs.

Pielęgnacja rzęs jedwabnych

Rzęsy należy chronić przed zmoczeniem przez 24 godziny po zabiegu. Codzienna pielęgnacja rzęs polega na ich przeczesywaniu specjalną szczoteczką, dzięki czemu rzęsy dłużej zachowają swój piękny wygląd. Unikaj tłustych preparatów do demakijażu.

Przeciwwskazania do przedłużania rzęs

  • choroby oczu,
  • częste zapalenie spojówek,
  • całkowity brak rzęs.

Efekt

W zależności od wybranej grubości można uzyskać naturalny lub teatralny efekt. Szczególnie polecane są dla osób ceniących piękne, długie i podkręcone rzęsy.


Przedłużanie rzęs metodą objętościową 2D, 3D

Objętościowa metoda przedłużania rzęs polega na aplikacji wielu rzęs jedwabnych do jednej naturalnej rzęsy. Przy metodzie 2D doklejam 2 rzęsy, przy metodzie 3D – 3 rzęsy. Metody 2D i 3D są szczególnie polecane dla Pań, które mają bardzo rzadkie rzęsy naturalne.

Każda moja Klientka jest indywidualna, dlatego zawsze dobieram odpowiedni efekt dla Klientki w każdym wieku oraz do każdego kształtu oka.

Efekt

Podobnie jak w przypadku metody 1:1 możemy osiągnąć różne efekty końcowe: mocno zagęszczone rzęsy, efekt maskary, wydłużenie oraz pogrubienie rzęs, efekty “otwartego oka”, “lisiego oko”, lub “lalki”. Możemy również wizualnie podnieść opadające powieki. Niesamowita lekkość i komfort noszenia to dodatkowe atuty.


Przedłużanie rzęs warto wykonać u profesjonalisty przy użyciu odpowiedniej jakości materiałów. Prawidłowo przeprowadzony zabieg aplikacji rzęs w żaden sposób nie przyśpiesza wypadania rzęs naturalnych.

Serdecznie zapraszam wszystkie Panie na zabieg – przedłużanie rzęs w Szczecinie, również z dojazdem do Klienta.